Wypoczynek XXI wieku zaczyna się i kończy nad wodą, w lesie, na łonie przyrody. Oto powody:

POWÓD 1


Polacy Kochają naturę. Oddalone od zgiełku i hałasu lokalizacje stają się najbardziej pożądanym kierunkiem wypoczynku Polaków. Wysoka jakość wypoczynku połączona z totalnym zmniejszeniem obrotów, kontaktem z przyrodą i możliwością aktywności fizycznej to dzisiaj najbardziej rozwojowy kierunek nie tylko wypoczynku, ale i inwestowania.

POWÓD 2

Kontakt z naturą ma największe znaczenie dla efektywnego wypoczynku. Unikalna lokalizacja w sąsiedztwie jeziora i lasu zapewnia niezliczone możliwości aktywnego spędzania czasu oraz gwarancję prawdziwego wypoczynku na łonie natury.

POWÓD 3


Spójne z charakterem osady atrakcje takie jak plac zabaw, boiska, outdoor fitness czy strefa relaksu, stanowią zaplecze integrujące mieszkańców i gości osady. Okazuje się, że każdy lubi wieczorne biesiadowanie przy ognisku z gitarą i stare lubiane przeboje. Gdy dodamy do tego relaksujące otoczenie przyrody mamy klimat, który pozwoli wszystkim poczuć się tak dobrze jak w domu.

POWÓD 4

Ponadczasowa architektura i charakter miejsc, w których wypoczywamy mają istotne znaczenie dla samopoczucia osób uwielbiających wypoczynek na łonie natury. Dzisiaj już wiadomo, że liczy się nie tylko wysoki standard w środku, ale i otoczenie. Dlatego wypoczywając, czy inwestując należy o tym pamiętać. Ponieważ tylko ponadczasowa architektura, nawiązująca do charakteru i tradycji regionu jest odporna na upływ czasu. Z każdym rokiem jest piękniejsza.

POWÓD 5


Pracujemy więcej, dłużej i ciężej a na co dzień otacza nas betonowa dżungla, dlatego tak ważne jest obcowanie z naturą. Własny domek w otoczeniu lasów i bezpośrednim sąsiedztwie jeziora daje doskonałe możliwości wypoczynku ale i ekstra dochody z jego wynajmu. Przynajmniej takie, żeby niezależnie od zaspokajania własnych potrzeb, mógł generować dodatkowe atrakcyjne zyski.

POWÓD 6

Udane, pełne relaksu wakacje z dala od domu i spraw dnia codziennego? To możliwe nawet dla posiadacza własnego domku na Kaszubach, ponieważ wynajem domku odbywa się całkowicie bez jego udziału. Dzięki temu będąc w dowolnym miejscu na świecie, można zarabiać na jego wynajmie nie kiwając nawet palcem.

POWÓD 7


Obcowanie z naturą pozwala się uspokoić, wyciszyć, zrelaksować. Własny domek w takim otoczeniu byłby doskonałym rozwiązaniem, szczególnie gdyby znajdował się w świetnie zorganizowanej osadzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiele kosztów jego utrzymania byłoby zdecydowanie niższych niż jest to w przypadku posiadania domku niezależnego. Osada dałaby także poczucie bezpieczeństwa wynikające z faktu, że nad osiedlem cały czas ktoś czuwa. Czego trzeba więcej by prawdziwie wypocząć?

POWÓD 8


Czyste powietrze, promienie słońca, naładowane baterie a to wszystko z poszanowaniem otaczającego środowiska. Zlokalizowane w otoczeniu przyrody domki są ciepłe i energooszczędne. Dzięki temu koszty ich utrzymania są niskie, co pozwala wygenerować jeszcze większe zyski z ich wynajmów.

POWÓD 9


Sposób na prawdziwy wypoczynek na łonie natury przekazywany z pokolenia na pokolenie? To możliwe, ponieważ własny domek jest dobrem, którego wartość ciągle rośnie. Własność nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych form posiadania w Polsce. Własność nieruchomości chroni rękojmia wiary publicznej gwarantowana przez Księgi Wieczyste. Czy jest coś co bardziej może wpłynąć na bezpieczeństwo?

POWÓD 10


Odpoczynek to relaks i spokój ducha. Osiągnąć go można obcując z przyrodą a ważne sprawy oddając w zaufane ręce. Domek w Ostoi Bukowo to gwarancja bezpiecznej inwestycji, ponieważ nad realizacją projektu czuwa profesjonalna i doświadczona firma, która wybudowała i z powodzeniem administruje osiedlem Apartamenty Łeba nad morzem oraz osadą Kaszubska Ostoja na Kaszubach.

Przekonało Cię 10 powodów? Sprawdź, który domek byłby idealny dla Ciebie >>